HVDC INŽINIERIUS (-Ė) KLAIPĖDOJE

darbo skelbimas
AB "LITGRID"

AB „Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. „Litgrid“ atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką. Mes įgyvendinome strateginius tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektus, o šiuo metu įgyvendiname šalies strateginį tikslą – perorientuoti elektros sistemą sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos elektros tinklais. Siekdami įtvirtinti šalies energetinį savarankiškumą, puoselėjame atsakomybės, racionalios kūrybos ir dialogo kultūrą.

Miestas
Klaipėda

Darbo pobūdis
Naujasis kolega bus atsakingas už Klaipėdos aukštos įtampos nuolatinės srovės (HVDC) keitiklių pastotės eksploatavimą ir statybos darbų (specialiųjų) techninę priežiūrą.
Darbo pobūdis:
• HVDC keitiklio stoties įrenginių eksploatavimas;
• darbo projektų analizė, korekcijos ir derinimas;
• dalyvavimas naujai diegiamos įrangos bandymuose;
• statybos, paleidimo-derinimo darbų priėmimas;
• įrenginių techninės būklės stebėjimas ir vertinimas, remonto, techninio aptarnavimo, sutrikimų šalinimo darbų atlikimas savo ir rangovinių organizacijų pajėgumais;
• metinių profilaktinių darbų grafikų sudarymas, rangovų darbų priežiūra sutrikimų šalinimo ir profilaktinių darbų metu;
• įrenginių eksploatavimo lėšų poreikio skaičiavimas, rangos darbų pirkimų organizavimas.

Siūlome
• atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• karjeros galimybes energetikos srityje;
• savirealizacijos galimybę;
• puikias darbo sąlygas.

Reikalavimai
• aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
• 2 metų darbo patirtis elektros energetikos ir automatikos srityje;
• geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, schemų braižymo, koregavimo programos);
• geras anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
• vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
• atsakingumas, savarankiškas darbo organizavimas, geri bendravimo įgūdžiai.

Privalumai:
• elektrotechnikos darbuotojo AK kategorija;
• gebėjimas savarankiškai atlikti RAA įrenginių veikimo patikrinimą, telekomunikacijų įrenginių veikimo principų žinojimas bei IEC 61850 standarto taikymo patirtis;
• ABB relinės apsaugos įrenginių aptarnavimo programinės įrangos žinios.

Galioja nuo
2019-05-22

Galioja iki
2019-06-09