Gamybos darbuotojas (-a)

darbo skelbimas
UAB "Elmoris"

Daugiau nei 20 metų veikiančios įmonės veikla – užsukamųjų metalinių dangtelių gamyba, skardos lakavimo ir litografijos paslaugos. Įmonė tapo lydere Baltijos šalyse, produkciją eksportuoja į kitas Europos ir pasaulio šalis.

Telefonas pasiteiravimui: 8 694 64 138.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- gaminamos produkcijos kokybės kontrolė ir užtikrinimas;
- švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
- darbas slenkančiu darbo grafiku (2 dieninės, 2 naktinės pamainos po 12 val., 4 laisvos dienos).

Siūlome
- būti energingos, inovatyvios komandos dalimi, prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
- karjeros galimybes šiuolaikiškoje kompanijoje ir profesinio tobulėjimo galimybes;
- mėnesinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Reikalavimai
- kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas;
- darbo patirtis gamybinėje įmonėje - privalumas.

Galioja nuo
2019-05-22

Galioja iki
2019-06-21