Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Vilniuje

darbo skelbimas
UAB "DOUGLAS LT"

DOUGLAS – tai didžiausias Europoje kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklas, siūlantis įspūdingai gausų grožio priemonių asortimentą. Visus kandidatus kviečiame susipažinti su UAB "Douglas LT" privatumo politika.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Klientų aptarnavimas;
- Darbas kasos aparatu;
- Prekybinio ploto bei prekių priežiūra.

Siūlome
- Atsakingą ir įdomų darbą;
- Mokymus;
- Objektyvų darbo įvertinimą ir skatinimo programą;

Reikalavimai
- Vidurinis, aukštesnysis arba nebaigtas aukštasis išsilavinimas;
- Darbas kompiuterizuota kasos programa;
- Komunikabilumas, energingumas;
- Iniciatyvumas, sąžiningumas;
- Mokėjimas dirbti komandoje;
- Užsienio kalbų mokėjimas (rusų, anglų).

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis.

Galioja nuo
2019-05-22

Galioja iki
2019-06-21