Įspūdžio dovanų konsultantė (-as) - pardavėja (-as) terminuotam darbui Kaune

darbo skelbimas
UAB "Gera dovana"

GERA DOVANA – gerų emocijų parduotuvė. Skrydžiai, aktyvios pramogos, greitis ir adrenalinas, ypatingos vakarienės, masažai ir SPA centrai bei daugybė kitų originalių dovanų vos per kelias minutes!

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
• Kokybiškas ir pozityvus klientų konsultavimas.
• Pardavimo tikslų siekimas.
• Prekių priėmimas.
• Užsakymų formavimas.
• Tinkamo parduotuvės įvaizdžio palaikymas.

Siūlome
• Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje.
• Geras darbo sąlygas.
• Galimybę nuolat išbandyti įspūdžio dovanas.
• Galimybę nuolat augti ir tobulėti.
• Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo dovanų idėjas.

Reikalavimai
• Puikūs bendravimo įgūdžiai.
• Tikslo siekimas, orientacija į pardavimus.
• Iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas.
• Pozityvumas.
• Taisyklinga lietuvių kalba.
• Geros anglų ir rusų kalbos žinios.
• Panašaus darbo patirtis.

Galioja nuo
2019-05-22

Galioja iki
2019-06-21