VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė) (pastatų priežiūra)

darbo skelbimas
ICOR įmonių grupė

„City Service" yra gyvenamosios, visuomeninės ir komercinės paskirties pastatų ūkio valdymu, inžinerinių sistemų, teritorijų priežiūra, valymo, nekilnojamojo turto nuomos ir apsaugos paslaugų tiekimu užsiimanti įmonių grupė Europos šalyse.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• dinamiška, iššūkių turinti pozicija vienoje perspektyviausių savo srities kompanijų;
• bendradarbiaujančio vadovo bei kolegų palaikymas;
• asmeninio bei profesinio augimo ir tobulėjimo galimybės;
• šiuolaikiškas biuras su vaisiais ryte, gardžia kava, kvapnia arbata bei įtraukiančiais renginiais darbuotojams ir jų šeimos nariams.

Siūlome
• esate įgijęs aukštąjį inžinerinį ar vadybinį išsilavinimą (statybos inžinerijos studijų kryptis - privalumas);
• turite vadybinio darbo patirties (patirtis NT administravimo srityje - privalumas);
• puikiai dirbate kompiuteriu (Microsoft Office Excel ir bendras kompiuterinis raštingumas; AutoCAD - privalumas);
• vairuojate automobilį;
• pasižymite komunikabilumu, iškalba, puikiais bendravimo įgūdžiais;
• esate savarankiškas, atsakingas bei iniciatyvus;
• norite mokytis, tobulėti ir prisidėti prie įmonės veiklos.

Reikalavimai
• kokybiškų pastatų (statinių) administravimo paslaugų teikimu;
• profesionalia pastatų (statinių) inžinerinės įrangos (sistemų) eksploatacija bei priežiūra;
• nuolatiniu bendravimu su klientais, ryšių su jais palaikymu;
• komercinių pasiūlymų klientams rengimu;
• kitomis vadovo pavestomis užduotims.

Galioja nuo
2019-05-21

Galioja iki
2019-06-20