Vyresnysis auditorius (-ė)

darbo skelbimas
AB ŠIAULIŲ BANKAS

Mes, AB Šiaulių bankas, esame nuolat auganti vieningų bei kūrybingų profesionalų komanda. Ambicingi tikslai, kasdieniai iššūkiai ir noras mokytis užtikrina banko sėkmę.
Darbas Šiaulių banke – tai partnerystė, savęs realizavimas, idėjos ir galimybės.
Šiaulių banko grupėje – daugiau nei 800 darbuotojų, tačiau visi mes – vienas bankas, viena komanda. Tikime partneryste ir ją kuriame – tiek tarp kolegų, tiek su klientais. Mūsų pastangos įvertintos - esame geriausiai klientus aptarnaujantis bankas Lietuvoje.

Miestas
Šiauliai

Darbo pobūdis
• Dalyvauti vidaus audito veiklos planavimo procese;
• Atlikti vidaus auditą, rengti ataskaitas, bei jas pristatyti audituotiems padaliniams ir banko vadovybei;
• Teikti rekomendacijas dėl vidaus audito proceso tobulinimo, bei jų įgyvendinimo priežiūra;
• Atlikti banko veiklos ir procesų analizę, identifikuoti rizikos sritis ir vertinti jų valdymą;
• Konsultuoti banko padalinius ir vadovybę veiklos efektyvumo, vidaus kontrolės, rizikos valdymo ir atitikties klausimais.

Siūlome
• Dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
• Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas;
• Konkurencingą atlyginimą ir papildomų naudų sąrašą (sveikatos draudimas, pensijų programa kt.)
• Augti kartu su sparčiai ir tvariai besivystančiu banku.

Reikalavimai
• Esi įgijęs (-usi) aukštąjį universitetinį išsilavinimą (finansų, ekonomikos, teisės ar kitose susijusiose srityse);
• Išmanai ir supranti finansų sektoriaus reguliavimą Europos sąjungoje;
• Išmanai pagrindinių banko rizikų bei vidaus kontrolės sistemą ir gebi vertinti bei audituoti finansinius modelius;
• Turi puikius bendravimo įgūdžius, analitinį mąstymą, gebi sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.
• Laisvai kalbi ir rašai anglų kalba;
• Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius su MS Office programomis.

Galioja nuo
2019-05-21

Galioja iki
2019-05-31