Aksesuarų ir išmaniųjų įrenginių prekių grupės vadybininkas


darbo skelbimas
UAB „TELE2“

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​


Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Tele2 Prekybos departamentas paruošė kėdę naujam kolegai – Aksesuarų ir išmaniųjų įrenginių prekių grupės vadybininkui, kuriam patikės sprendimų laisvę formuoti Tele2 parduodamų prekių asortimentą, rūpintis prekių gyvavimo ciklu bei užtikrinti šios grupės apyvartumą ir pelningumą visame prekybiniame tinkle – privačių, verslo ir online pardavimo kanaluose. Pažadame, kad veiksmo bus! – tapsi labai dinamiškos industrijos dalimi, bendrausi su visais pagrindiniais technologijų brand‘ais ir distributoriais. O svarbiausia – galėsi daryti realią įtaką įmonės rezultatams. Įdomu pačiam pirmam sužinoti srities tendencijas ir išbandyti naujoves? – come on board!

Siūlome
KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.


VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.


KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!


https://youtu.be/iQfvh2U_fAk

Kylant klausimams apie poziciją, kreipkitės į Prekybos departamento vadovę Vaidą: 8 683 66380.

Reikalavimai
• analizuoti rinką ir formuoti prekių kategorijų (aksesuarų, išmaniųjų įrenginių ir kt.) asortimentą ir kainodarą;
• auginti esamas ir įvesti naujas kategorijas, siekiant didinti portfelio pelningumą;
• tobulinti prekių pardavimo procesus ir įrankius visuose kanaluose ir segmentuose, kurti naujus pardavimų įrankius;
• planuoti aktyvumus, akcijas ir pardavimų kampanijas;
• aktyviai įsitraukti į rinkos stebėjimą vizituojant prekybos taškus (1-2 d./sav.) ir edukuoti pardavėjus apie produktų kategorijų galimybes;
• rūpintis ekspozicinių zonų salonuose užpildymu, atnaujinimu, efektyvumo analize;
• dalyvauti derybose su tiekėjais dėl prekių kiekių/kainų, marketingo biudžeto, demonstracinės įrangos, popardaviminio aptarnavimo ir kt. sąlygų.

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:
• bent 1-2 m. patirties dirbant su prekybos taškais ir prekių kategorijomis (patirtis su technologiniais produktais – privalumas);
• gero supratimo, kaip veikia prekės gyvavimo ciklas;
• verslumo savybės įžvelgiant naujas galimybes auginti kategoriją;
• pavyzdžių, įrodančių, kad gali inicijuoti ir valdyti pokyčius, greitai reaguoti į rinkos situaciją;
• pasitikėjimo savo derybiniais ir skirtingų interesų derinimo įgūdžiais;
• noro prisiimti asmeninę atsakomybę už Tau patikėtas užduotis;
• gerų anglų k žinių, reikalingų derybose su tiekėjais;
• analitinių įgūdžių, padėsiančių įvairias ataskaitas paversti pardavimų prognozėmis.


Atlyginimas nuo 2470 eur (neatskaičius mokesčių).

Galioja nuo
2019-08-13

Galioja iki
2019-09-12

Kontaktai
Darbo skelbimo kontaktai
<< Atgal į darbo skelbimus

© 2012 - 2016. Skelbimai

Sveikinimai | Darbo skelbimai | CVbankas